Youtube.com

YouTube je největší internetový server pro sdílení videosouborů. Každý uživatel YouTube může nahrát video dlouhé do 15 minut. Uživatelé, kteří jsou ověřeni (například skrz telefonní číslo) mohou nahrávat až 12 hodin dlouhá videa.

Chcete převést hudební videa do formátu MP3 online, ale nevíte, kde začít? Na internetu je mnoho stránek, které poskytují bezproblémové hudební a konverzní služby zdarma. Chcete-li stáhnout YouTube MP3 zdarma, jednoduše zkopírujte a vložte adresu URL vybraného videa a klikněte na tlačítko konvertovat. Navíc, tato služba vám umožní vychutnat si hudbu ve vysoké kvalitě ve vašem preferovaném formátu včetně WMA, Apple AAC pro Mac, DivX, MP3 a mnoha dalších!

Pro rychlou a snadnou konverzi si lze stáhnout i některý z programů, které konvertují YouTube do MP3. Často v pouhých dvou jednoduchých krocích si můžete stáhnout svá oblíbené videa z YouTube. Jednoduše zadáte adresu URL požadovaného videa a klikněte na tlačítko Další. Vaše skladba bude stažena přímo do vašeho počítače, takže se můžete usadit a vychutnávat si vysoce kvalitní zvuk. Použijte YouTube MP3 on-line konvertor pro všechny vaše hudební konverzní potřeby.

Stahujte MP3 zdarma do mobilu

I do mobilu si můžete rychle stáhnout písničky v MP3 formátu. A to nejen jednotlivé soubory ale i třeba celá alba. Stačí takto projít na Youtube všechna videa, která si přejete stáhnout a postupně je konvertovat do MP3.

Stáhnout lze i videa

Ale nejen MP3 lze zdarma stáhnout z Youtube. Možné je stáhnout i videa, např. videoklipy, krátké filmy, recenze na outdoorové zboží🡕 i cokoliv jiného.