Hellspy.cz

Hellspy poskytuje svým uživatelům úložný prostor a maximální rychlost pro sdílení, nahrávání, stahování a prohlížení uživatelských datových souborů, jako jsou vlastní dokumenty, prezentace, obrázky a videa. Na portál můžete nahrát své vlastní soubory a rozeslat je e-mailem dalším uživatelům pomocí odkazu. Služba na rozdíl od konkurence nenabízí možnost stáhnout soubory zdarma. Příjemce tedy musí vždy zaplatit za stažení souboru. Výhodou takového uspořádání je velmi nízká možnost infekce skrze stahované soubory. Zároveň mají soubory nahrané veřejností výrazně vyšší kvalitu.

Soubor je možné stáhnout pomocí platby SMS. Pokud tedy máte zájem pouze konkrétní soubor, je třeba v ceníku zvolit množství kreditů odpovídající velikosti stahovaného souboru. Doporučujeme ovšem si účet zařídit. Je nepravděpodobné, že velikost bude přesná a zřejmě Vám kredity zbudou – byla by škoda o ně přijít.

Občas poskytují zajímavé slevy🡕 na dobití kreditu nebo také soutěže🡕 .

Server HellSpy.cz uvedl vlastní aplikaci pro pestrou paletu chytré mobilní elektroniky využívající systém Android nebo iOS. Tato aplikace umožňuje vyhledávat soubory uložené na HellSpy.cz a vedle jejich stažení přímo do mobilního zařízení podporuje také dálkové zahájení stahování vybraného souboru z HellSpy.cz na počítači. Ten musí být zapnutý, online a nesmí na něm chybět klientský software služby HellSpy.cz, který je napsaný v Javě a podporuje tak vedle MS Windows také OS X a Linux.