Ulozto.cz

Ulož.to je největší český server pro svobodné sdílení souborů po internetu. Služba je poskytována tzv. freemium modelem. Uloz.to Vám nabízí neomezený prostor, pohodlí pro nahrávání a sdílení a prezentaci. Za peníze si na Uloz.to zakupujete rychlé stahování. Stahování zdarma je rychlostně omezené. S prémiovým stahováním získáte maximální rychlost, která bude pravděpodobně omezena pouze schopnostmi Vašeho internetového připojení.

Kredit můžete nakoupit rychlým bankovním převodem nebo platební kartou. V tom případě se gigabajty připíšou na Váš účet okamžitě. Pokud se ale rozhodnete nabíjet svůj kredit prostřednictvím klasického převodu na účet, pak musíte počítat se zpožděním – čekání na bankovní transakci. K dispozici je také možnost nabíjet prostřednictvím SMS zprávy. Tato možnost je ovšem finančně neefektivní – získáte méně kreditu za stejné peníze jako při jiných metodách.

Občas nabízejí také akční slevy🡕 na dobití kreditu.

Ulož.to je zdarma

Ulož.to je k dispozici i zdarma. Využívat můžete nahrávání, sdílení i stahování souborů. Jako registrovaný uživatel můžete zdarma své soubory i spravovat.

Pomalé stahování zdarma je omezeno rychlostí 300 kb/s a navíc nemůžete stahovat více souborů zároveň. Pokud vás nebaví čekat, můžete si koupit kredit a využít Rychlé stahování, které je limitované jen rychlostí vaší internetové linky.